Fatih Src1 Belgesi

Fatih Bölgesinde Src Belgesi Kapsamında Alabileceğiniz Diğer Hizmetlerimiz;

Src Belgesi: Ticari Araç Sürücülerinin alması zorunlu olan Mesleki Yeterlilik Belgesidir.

Src1 Belgesi: Yurt Dışı ve Milletler Arası yolcu taşımacılığı yapan sürücülerin Mesleki Yeterlilik Belgesidir, Yurt Dışı yolcu taşıma mesleki yeterlilik belgesi olan sürücüler Yurt İçerisinde yolcu taşıma Mesleki Yeterlilik Belgesi olan Src2 Belgesini de almış sayılırlar.  

Src2 Belgesi: Yurt İçerisinde Şehir İçi ve Şehirler Arası yollarda taksicilik, dolmuşçuluk, personel taşımacılığı, okul servisi taşımacılığı, Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapacak olan sürücülerin bulundurmak zorunda olduğu Mesleki Yeterlilik Belgesidir. Src2 Belgesi ile yurt içerisinde her türlü yolcu taşımacılığı yapılabilir.  

Src3 Belgesi: Yurt Dışı ve Milletler Arası yük, eşya ve kargo taşımacılığı yapacak olan sürücülerin Mesleki Yeterlilik Belgesidir. Yurt Dışı eşya, kargo ve yük taşımacılığı yetkisi olan sürücüler yurt içerisinde de eşya, kargo ve yük taşımacılığı yetkisine sahip olurlar. 

Src4 Belgesi: Yurt içerisinde eşya, kargo ve yük taşımacılığı yapacak olan sürücülerin alması zorunlu olan Mesleki Yeterlilik Belgesidir. 

Src5 Belgesi: Yurt içinde ve yurt dışında tehlikeli madde taşımacılığı yapacak olan sürücülerin alması zorunlu olan Mesleki Yeterlilik Belgesidir. Src5 Belgesi sadece Src5 Belgesi verme yetkisi olan Src Eğitim Kurumlarından alınabilir. Src5 Belgesi ikiye ayrılır;

Src5 Temel Eğitim Belgesi: Src5 Temel Eğitim Belgesi kapalı kasa araç ile paketlenmiş tehlikeli madde taşıyacak olan araçların sürücülerinin alması zorunu olan Mesleki Yeterlilik Belgesidir.

Src5 Temel + Tanker Belgesi: Sıvı, katı ve bağımsız tehlikeli madde taşıyacak olan araçların(akaryakıt ve LPG tankerleri)  sürücülerinin alması zorunlu olan Mesleki Yeterlilik Belgesidir.

NOT: Src5 Temel Eğitim, Src5 Temel +Tanker Belgesi eğitimi almak isteyen sürücülerin Src3 Belgesi veya Src4 Belgesi olmak zorundadır. Yük taşıma mesleki yeterlilik belgesi (Src3, Src4 Belgesi) sahibi olmayan sürücüler Src5 Belgesi alamazlar.

Psikoteknik Belgesi: Ticari araç sürücülerinin alması zorunlu olan belgedir. Sürücünün akıl ve ruh sağlığı, dikkati ve diğer duyularının yetkili psikolog gözetiminde simülatör cihazında en az 1 saatlik test ile ölçülmesidir. Psikoteknik Belgesi T.C Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, yetkili psikoteknik merkezlerinden alınır. Sivrikaya Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak Küçükçekmece Halkalı Merkezde hizmet vermekteyiz.

“Fatih Src1 Belgesi Kursları” “Fatih Src1 Belgesi fiyatı” “Fatih Src Belgesi satış fiyatları” “Fatih Psikoteknik Belgesi Kursu arıyorum” “Src1 Belgesi nedir?” “Src1 Belgesi fiyatları” “Src1 Belgesi nasıl alınır Fatih” “Src1 Belgesi ne işe yarar?” “Src1 Belgesi Fatih” “Src1 Belgesi sorgulama Fatih” “Src1 Belgesi sınav soruları Fatih” “Src1 Belgesi alma Fatih” ” Src1 Belgesi hangi araçlar için geçerli Fatih” “Src1 Belgesi fiyatları 2019 Fatih” ”Src1 Belgesi Src2’yi kapsar mı?” ”Src1 Belgesi ücreti” ”Src1 Belgesi nedir nasıl alınır” ”Src1 Belgesi muafiyet” ”Src1 Belgesi nereden alınır Fatih ” ”Sürücü Belgesi Src1 nedir Fatih”

Küçükçekmece, Arnavutköy, Başakşehir, Bağcılar, Avcılar, Esenler, Esenyurt, Bahçelievler, Silivri Bakırköy, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Beşiktaş, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Sultangazi, Şişli İlçelerine Src ve Psikoteknik Belgesi Hizmeti vermekteyiz. Bilgi için 0 545 696 66 15