Src Belgesi

Src Belgesi

Src1 Belgesi Eğitimlerinde 6 yıldır hizmet veren Src Belgesi Eğitim Kurumumuz her türlü Src Belgesi eğitimlerini yüksek başarı oranı ile gerçekleştirmektedir. Src1 Belgesi, Src2 Belgesi, Src3 Belgesi, Src4 Belgesi, Src5 Belgesi ve Psikoteknik Belgesi Eğitimlerini en uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere sunmaktayız. İstanbul Küçükçekmece halkalı meydanda hizmet veren kurumumuz T.C Sağlık Bakanlığı ve T.C Milli Eğitim Bakanlığınca yetkilendirilmiştir. Sivrikaya Src Eğitim Kurumları olarak Küçükçekmece de Psikoteknik Belgesi, Ody Belgesi Üdy Belgesi ve Src Belgesi Eğitimlerini yüksek başarı ve kaliteli hizmet anlayışını Bakanlık yetkili olarak sunmaktayız. Unutmayın Src1 Belgesi Eğitimleri Sadece yetkilendirilmiş yetkili Src Eğitim Kurumları tarafından verilebilir. Sürücü Kursları, Psikoteknik Merkezleri ve aracı kurumlar Src belgesi veremez, satamaz ve aracılık yapamazlar.  

Src1 Mesleki Yeterlilik Belgesi Eğitimi

Src1 Belgesi eğitimi kesinlikle yetkili Kurslarda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından atanmış deneyimli ve yetkili eğitmenler tarafından verilmesi gerekmektedir.  Src1 Belgesi Eğitimlerinde T.C Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenmiş müfredata uygun olarak görsel ve uygulamalı olarak dersleri işlemekteyiz. Uluslararası yolcu taşımacılığı mesleki yeterlilik belgesi olan Src1 belgesi hakkında bütün konular tam ve eksiksiz olarak gösterilmektedir. Eğitimlerdeki amaç sadece siz değerli kursiyerlerimizin Src1 belgesini alması değil derslerdeki bilgilerin meslek hayatınız boyunca karşılaşabileceğiniz sorunlara çözüm getirmesidir.

Src1 Belgesi eğitimlerimize katılan kursiyerlerimizin karşılaştıkları sorunlar ve tecrübeleri eğitmenlerimiz tarafından değerlendirilerek güncel taze sorunlar olarak çözümleri ile birlikte derslerimizde işlenmekte ve meslek hayatınızın sorunsuz ve aldığınız eğitim sayesinde güzel geçmesi için her türlü hizmet verilmektedir.

Unutmayın Src1 Belgesi sahibi olarak uluslararası yollarda sorunsuz ve kaliteli hizmet verebilmeniz için eğitimlerimizin en iyi şekilde verilmesi Sivrikaya Src Eğitim Kurumları olarak asli görevimizdir.  Src Belgesi eğitimleri ve olumlu olumsuz bütün eleştirileriniz için telefonlarınızı beklemekteyiz. 2013 yılı itibari ile başlayan eğitimlerimiz ve sektöre kazandırdığımız 3000’ nin üzerindeki adaylarımız gururumuzdur. En iyi eğitim ve kaliteli hizmet anlayışımız yüksek başarı oranımızın tek sebebidir. Başarımız ve adaylarımız ile gurur duymaktayız. Tabi ki bu çabamıza rağmen başarısız olan adaylarımız mevcuttur. İlk sınavında başarısız olan adaylarımızı sonraki eğitimlerimize davet ederek başarıyı yakalamaları için çaba sarf etmekteyiz. Buna rağmen başarısız olan adaylarımıza ücretsiz özel dersler vermekteyiz.