Src Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Yerler İstanbul

Src1 Mesleki Yeterlilik Belgesi Kursları İstanbul  

SRC MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ VEREN YERLER İSTANBUL 

Yurdumuzda Src Belgesi veren kurslar veya eğitim kurumları T.C Milli Eğitim Bakanlığından yetki almış olmak zorundadır. İllerde İl Milli Eğitim Müdürlükleri ve ilçelerde ilçe milli eğitim müdürlükleri denetleyen makamdır. T.C Milli Eğitim Bakanlığınca ruhsat verilmemiş hiçbir kurum Src Belgesi eğitimi vermez ve aracılık yapamazlar. Bu kapsamda Src Belgesi Eğitimleri hakkında bilinen yanlışları anlatmak istiyoruz. Src belgesi veren kurslar İstanbul 2019 başlıklı yazımızda kısaca Src Belgesi Kurslarının mutlaka bakanlık tarafından yetkilendirilmiş olması ve sizlerin şahsi evraklarınızı ve özel bilgilerinizi yanlış ellere teslim ederek mağdur olmamanızı hedeflemekteyiz.

SRC almak için: Telefon: 0 212 548 34 44  ARA

Src Mesleki Yeterlilik Belgesi Nereden Alınır? İstanbul 

Src Belgesi ihtiyacı olan sürücülerin yapması gereken işlemler sırası ile

  • Kendisine yakın zaman kaybetmeyeceği  en yakın Src Belgesi Kursunu tercih etmelidir. Bunun için araştırma yaparken internet en büyük kolaylıktır. Bu araştırmayı yaparken dikkat etmeniz gereken maalesef kendilerine Src Kursu görüntüsü vermiş bazı sürücü kurslarıdır. Bu gibi sürücü Kursları kendilerinin yetkili olduğunu söyleyerek hatta web sitelerinde bu şekilde tanıtım yaparak, sizlerden evraklarınızı alarak, uzak noktalara yönlendirmekte ve eğitim almanızı ve src sınavlarına geç girmenize sebep olabilirler. Yönetmelik gereği sürücü kursları ve src kursları aynı binada ve aynı ofiste olamazlar. Bir eğitim kurumu Sürücü kursu ise sadece sürücü belgesi işi yapabilir. Src tanıtımı ve satışı yapamaz. Aynı şekilde src kursları da sadece src işi yapabilirler.

Son olarak İstanbul da Src Belgesi veren kurumlar bütün ilçelerinde mevcuttur. Belge ihtiyaçlarınızı lütfen yetkili kurumlardan tamamlayınız. Kayıt yaptıracağınız kurumların yetki belgesi görmek isteyiniz.       

 

İstanbul’da Src Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurslar

Sivrikaya Src Eğitim Kurumları

ADRES: Halkalı merkez mahallesi (Bakırköy 31. Noterliği Üstü) Mahmutbey Caddesi No 15 Halkalı/Küçükçekmece/İstanbul
Telefon: 0 212 548 34 44
  GSM:  0546 696 66 15

Küçükçekmece  İlçesinde Src ve Psikoteknik Belgesi Hizmeti vermekteyiz. Bilgi için

0 545 696 66 15